fbpx
Loading...
Loyalty programs PL 2018-05-30T15:29:13+00:00

PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

⦁ Aby pozyskać nowego klienta, firmę kosztuje to około 5-25 raza więcej niż sprzedać ja do istniejącego.
⦁ Obecni klienci wydają 67 więcej niż nowi klienci
⦁ 40% zwrotów z zakupów online od stałych klientów, którzy stanowią jedynie około 8% odwiedzających witrynę
⦁ 82% dorosłych osób w UE twierdzi, że są lojalni wobec marek
⦁ Programy lojalnościowe dają możliwość poznania preferencji klientów i zaprojektowania strategii komunikacyjnych, które będą z nimi współdziałać

Lojalność klienta odzwierciedla jego chęć do zakupu lub pracy z marką wielokrotnie i jest wynikiem pozytywnego doświadczenia, zadowolenia klienta oraz wartości produktów lub usług, które klient otrzymuje z transakcji.

Lojalność klientów jest najważniejsza dla sukcesu marek – ponieważ lojalni klienci mogą rozwijać biznes szybciej niż sprzedaż i marketing. Lojalni klienci konwertują i współpracują z markami, które lubią, wydają wtedy więcej i opowiadają rodzinie i przyjaciołom o pozytywnych doświadczeniach. Marketing szeptany jest bardziej skuteczny w kierowaniu nowymi klientami niż markowe treści i reklamy, a ci z kolei stają się lojalnymi klientami, którzy prawdopodobnie wydają więcej niż przeciętni.

Programy lojalnościowe są programami nagród wprowadzonymi przez właścicieli firm, aby zachęcić klientów do powrotu.
Każdy właściciel firmy wart swojej soli (na pewno chodziło wam o sól? :p) wie, że lojalni klienci mają kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrze prosperującej firmy. Nie tylko zachowuje istniejących klientów około 5 do 25 razy mniej kosztowne niż pozyskiwanie nowych klientów, powtarzających się kupujących wiadomo, że spędzają nawet 67% więcej po wizycie w twoim zakładzie.

Wdrożenie solidnego programu lojalnościowego jest nie tylko ważnym sposobem dla Ciebie jako właściciela firmy, aby zapewnić, że Twoi klienci będą wracać, jest to również ważna miara współczynnika rezygnacji.

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół profesjonalistów pomoże Ci stworzyć program lojalnościowy, który sprawi, że Twoja firma się rozwinie!

PORTFOLIO

HANKOOK – SEE MORE
Hankook
MARYWILSKA – SEE MORE
Powrót do menu

Popracujmy razem

POWIEDZ NOM WIĘCEJ O PROJEKCIE

Sprawdź nas! Osiągniemy więcej dla Ciebie i Twojej firmy!

ODEZWIJ SIĘ

LANGUAGES:

CONTACT:

Phone: +48 (22) 390 52 72
Email: biuro@mediaeste.com

ul. Armii Ludowej 6/164
00-571 Warszawa, POLAND