fbpx
Loading...
Branding & Visual Identity PL 2018-05-30T15:23:41+00:00

OFERUJEMY KREATYWNE USŁUGI IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Logo to kluczowy aspekt marketingu biznesowego. Jako główna reprezentacja graficzna firmy, logo zakorzenia markę firmy i staje się najbardziej widocznym jej wizerunkiem na rynku docelowym. Z tego powodu dobrze zaprojektowane logo jest istotną częścią ogólnej strategii marketingowej każdej firmy.

Konsumenci coraz bardziej darzą zaufaniem, cenią i wgłębiają się w szczegóły marki, dlatego częściej reagują pozytywnie na kolejne spotkania z logo – potencjalnie prowadzące do zwiększenia sprzedaży lub lepszego świadomości marki na rynku docelowym. Ponadto dobrze zaprojektowane logo oznacza pewien poziom profesjonalizmu i kompetencji, które mogą pomóc kierować potencjalnymi nowymi klientami w kierunku wyboru firmy, a nie konkurenta, który nie ma logo lub nie spełnia standardów.

Identyfikacja wizualna marki może być zdefiniowana jak coś, co konsument wyobraża sobie, gdy słyszy nazwę marki. Obejmuje to znak logo, ale jest również znacznie więcej. Identyfikacja wizualna obejmuje wszystkie dopływy wizualne, które można powiązać z marką. Niektóre główne przykłady takich danych wejściowych to: kolorystyka, aranżacja wnętrz i atmosfera, strona internetowa, zabezpieczenia drukarskie, opakowania i reklamy.

Dbanie o swoją tożsamość wizualną ma kluczowe znaczenie. Zapewnienie wyraźnej tożsamości wizualnej sprawi, że Twoja marka będzie o wiele bardziej niezapomniana w świadomości konsumentów.

Wybierając MEDIAESTE jako partnera projektowego, możesz być pewny, że otrzymasz specjalistyczną wiedzę i wskazówki, które zapewnią, że Twoja marka będzie reprezentowana w najlepszy możliwy sposób.

Księga znaku (nazywana również: przewodnikiem po marce, wytycznymi związanymi z identyfikacją wizualną, podręcznikiem marki, przewodnikiem stylu, książką tożsamości marki lub zestawem narzędzi marki) to oficjalny dokument firmowy, który wyjaśnia tożsamość marki i prezentuje standardy marki. Niektóre książki poświęcone marce koncentrują się wyłącznie na aspekcie projektowym, podczas gdy inne zawierają przegląd firmy i wytyczne dotyczące komunikacji.

Podstawowym powodem posiadania księgi znaku jest spójność. Kiedy nie masz reguł, każdy projektant i każdy sprzedawca przedstawią swoje pomysły w dowolny sposób, jaki uznają za stosowny. Będą wyrażać własną osobowość, a nie prezentować tożsamość marki. Przewodnik marki może być szczególnie przydatny dla nowych pracowników. Może działać jako nowa orientacja pracowników. Czytanie instrukcji pomoże im przyswoić się do reguł marki dużo szybciej niż przez metodę prób i błędów. Jest to bardziej profesjonalne i lepsze niż posiadanie kogoś, kto poprawia nowych pracowników, ponieważ złamali regułę, o której istnieniu nawet nie wiedzieli.

PORTFOLIO

Powrót do menu

Popracujmy razem

POWIEDZ NOM WIĘCEJ O PROJEKCIE

Sprawdź nas! Osiągniemy więcej dla Ciebie i Twojej firmy!

ODEZWIJ SIĘ

LANGUAGES:

CONTACT:

Phone: +48 (22) 390 52 72
Email: biuro@mediaeste.com

ul. Armii Ludowej 6/164
00-571 Warszawa, POLAND