fbpx
Loading...
Games & Apps PL 2018-05-30T15:48:38+00:00

GRY I APLIKACJE

Co sprawia, że ​​gry wideo są tak popularne? Mówiąc najprościej, gry wideo pozwalają uciec od codziennych nieszczęść, ale różni je od innych form rozrywki, że są wciągające. Możesz wcielić sie w postać, zdobyć nagrody jak i światowe osiągnięcia.

Jako grywalne reklamy promują markę, podnoszą świadomość i rozpowszechniają jej przesłanie. Z marketingowego punktu widzenia są potężnym narzędziem przyciągania, angażowania i utrzymywania klientów.
Advergaming to rozwijająca się gra na potrzeby marketingu.

Reklamy wykorzystują interaktywne i społeczne elementy gier z korzyścią dla marki. Oto niektóre z głównych korzyści, jakie oferują markom:

Podnoszenie świadomości marki: niestandardowa gra advergame może opowiedzieć historię Twojej firmy w dyskretny, ale wciągający sposób.

Pozytywna interakcja z marką: po zrobieniu tego, co trzeba, nieprzerwana reklama i efektywne prezentowanie marki graczowi, tworzy pozytywne wrażenia związane z marką.

Followers: Advergames może pomóc w budowaniu prawdziwych fanów, którzy są potencjalnymi potencjalnymi klientami i mogą nawiązywać kontakty z lojalnymi klientami.

Świetny zasięg dzięki grze: myślisz, że gry wideo są przeznaczone tylko dla chłopców?

Pomyśl jeszcze raz. Dzisiaj średni wiek graczy to 30 lat, a 45% to kobiety. Branża hazardowa zarabia ponad 100 miliardów dolarów rocznie, a około 20% udziałów w rynku przypada na gry mobilne i społecznościowe. Szeroko zakrojony rynek oferuje duży potencjał dotarcia do docelowych odbiorców.

Tworzenie własnej gry nie zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Nie każda firma potrzebuje skomplikowanej gry.

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć grę, która będzie promować Twoją firmę i przynosić dochody, a jednocześnie będzie zgodna z Twoim budżetem.

PORTFOLIO

Monkey vs Birds

Vlad’s Vampire Dash

Program Flotowy Hankook

Powrót do menu

Popracujmy razem

POWIEDZ NOM WIĘCEJ O PROJEKCIE

Sprawdź nas! Osiągniemy więcej dla Ciebie i Twojej firmy!

ODEZWIJ SIĘ

LANGUAGES:

CONTACT:

Phone: +48 (22) 390 52 72
Email: biuro@mediaeste.com

ul. Armii Ludowej 6/164
00-571 Warszawa, POLAND