PL EN ES RU

KONTAKT

ul. Armii Ludowej 6/164
00-571 Warszawa, POLAND

+48 22 390 52 72 biuro@mediaeste.com

PORTFOLIO

Projekty i realizacje.

 • Bouncy Bird Pro

  Jump like a bird and avoid the wooden obstacles.

 • Icy Jump

  Take on the role of a penguin and see if you’re a match for the iceberg.

 • Cloud Rider

  Soar as far as you can through the sky!

 • Freddy

  Help the frog get out of the laboratory.

 • Goblin Racer

  In this game you'll be able to journey with Goblin and defeat opponents on the track!

 • Dark Tower

  As a knight, explore the corridors of a dark and gloomy Tower.

We are Mediaeste

Poszukując Agencji do realizacji kampanii marketingowych - poszukujesz właśnie Nas!

Gry i Aplikacje

Tworzymy oryginalne gry i aplikacje

Eventy, OTWARCIA, DEKORACJE

Czy ktoś będzie w stanie zrobić to lepiej od nas?

Konkursy i loterie

Sprawdź, jak można to zrobić profesjonalnie.

Produkcja Filmowa

Produkcja filmowa nigdy nie była bardziej rzeczywista i efektowna

CLIENTS

Kampanie Wizerunkowe, społeczne, CSR

Skoordynowane działania kampanijne w rękach naszych specjalistów

MEDIAESTE

ul. Armii Ludowej 6/164
00-571 Warszawa
Tel: +48 22 390 52 72
biuro@mediaeste.com


REGON: 301540120
NIP: 9721220185
KRS: 0000365170

We are
Mediaeste!

Portfolio

Kampanie
wizerunkowe,
społeczne,
CSR

Produkcja
Filmowa

Eventy

Konkursy
i loterie

Gry
i aplikacje

VLAD'S
STORY

BOUNCY
BIRD PRO

ICY
JUMP

CLOUD
RIVER

FREEDY

GOBLIN
RACER

DARK
TOWER

VEGE
RUN

KOLOROWANKA
MULTIMEDIALNA

Zostań superbohaterem i używaj swoich supermocy

- w imię dobra, w imię zła lub jakkolwiek zechcesz.

Zostań nieustraszonym i zdobywaj kolejne nadprzyrodzone moce, kto wie, kiedy mogą Ci się przydać!

Dzięki jednej z Twoich supermocy jaką jest daleki skok możesz omijać przeszkody i pułapki, a to może dać ci wygraną w grze. Zobacz na co Cię stać!

Tapnąć też trzeba umieć! Sprawdź swoje umiejętności w tej niesamowicie wciągającej, emocjonującej i piekielnie trudnej grze.

Staraj się unikać drzew i spróbuj utrzymać ptaszka w powietrzu. Aby tego dokonać musisz jednak omijać przeszkody, które stanowią zagrożenie życia.

Żeby osiągnąć swój cel musisz w odpowiedni sposób naciskać w ekran, aby dostosowywać lub utrzymać odpowiednią wysokość swojego lotu. Przekonaj się czy swoją techniką jesteś w stanie zdobyć złoto, a nawet platynę w tej konkurencji. Swoimi wynikami będziesz mógł także rywalizować ze znajomymi porównując Wasze wyniki.

Sprawdź jak pójdzie Ci tapowanie na naszej nowej, odświeżonej grafice plansz i postaci!

Przemierzaj Arktykę z nieustraszonym pingwinem i spróbuj sprostać lodowej górze jednocześnie zbierając dla niego rybki.

I choć gra na pozór może wydawać się łatwa to głębia oceanu zdaje się być równie nieustraszona, jak nasz bohater. Przekonaj się czy zdołasz ją pokonać! Aby pomóc pingwinowi przemierzyć swoją nieskończoną przygodę musisz, dzięki tapnięcią, skakać z jednej góry lodowej na drugą.

Osadzona w stylistyce steampunkowej gra w której do Twoich rąk oddajemy statek powietrzny.

Dzięki technologii Unity 3D i niesamowitej wizualizacji gra przyciagnie Cię nie tylko swoją fabułą, ale również finezyjną i twardą fantastyką.

W grze będziesz sterował niesamowitymi pojazdami, a dzięki mikropłatnościom lub specjalnym monetom zdobytym w grze, możesz doskonalić swój pojazd poprzez inwestycje w różnorodne ulepszenia. Dzięki temu poprawi się nie tylko sterowność statku, ale również wygląd steampunkowych statków.

Jako gracz będziesz musiał pokonać jak największą odległość, zdobywając po drodze liczne odznaki, tytuły, wykonując misje i unikając czyhających w przestworzach zagrożeń.

Dodatkowo możesz ingerować w treść historii, wybierając różne jego zakończenia. Jeśli jednak będziesz chciał wybrać alternatywne zakończenie, możesz cofnąć się w czasie i wykreować nową historię. Dbałości o detale, nowatorskie i nietuzinkowe podejścia do grafiki, absorbujące rozgrywki oraz bardzo rozbudowana strategia marketingowa to główne atuty tej gry. Dodatkowo tylko u nas sprawdzisz nową odświeżoną grafikę plansz i postaci!

Poznaj Freddy'ego – półmechaniczną żabę, stworzoną przez szalonego naukowca.

Celem tej zręcznościowo-przygodowej gry jest ucieczka z laboratorium uczonego, ochrona i pomoc w podróży żabie.

Kiedy umożliwiasz wydostanie się żaby z laboratorium naukowca przeżywasz wiele nietypowych przygód, które odsłaniają przed Tobą kolejne plansze gry: wnętrza studni, tropików, przestworzy czy kosmosu.

Grę wyróżnia całkowicie nowy gameplay, dzięki któremu gracz, poprzez rysowanie linii, kieruje spadające kule do odpowiednich rur lub butelek.

Kierowane w ten sposób kule mogą posłużyć do zbierania specjalnych przedmiotów, jak np. latających nakrętek. Trzeba jednak pamiętać, aby nasza żaba nie zjadała spadających kul, ponieważ przez to może stracić życie.

Wyrusz z Goblin'em w trudny, lecz zabawny wyścig!

W tej grze jednak, nie poświęcisz całej swojej uwagi na spokojnym wyprzedzaniu swoich rywali, dodatkowo musisz zmierzyć się z eliminowaniem innych pojazdów i odpychaniem ciężarówek z drogi.

Twoim zadaniem będzie również zbieranie benzyny aby umożliwić sobie przemierzenie trasy tak daleko, jak to tylko możliwe! Dodatkowo swoje osiągi będziesz mógł modyfikować poprzez kliknięcia w lewo lub prawo. Gra jest dynamiczna, pełna emocji, a dzięki wysokiej jakości grafice i klimatycznej muzyce w tle gwarantuje zaawansowany i realistyczny mechanizm kolizji pojazdów.

Dark Tower, czyli mroczna gra w tajemniczym klimacie z elementami RPG i strategii, w której przeżyjesz przygodę jako rycerz krążący po korytarzach kolejnych pięter Mrocznej Wieży.

Gra, w której do wyboru mamy aż trzy poziomy trudności, polega m.in. na zdobywaniu kluczy, które pozwolą nam otwierać kolejne drzwi, jednak na straży tych kluczy stoją potwory i kreatury, które trzeba pokonać. Klucze te bowiem otwierają dostęp do komnat pełnych nie tylko kosztowności i skarbów, ale także strzegących ich wrogów. Oprócz srebrnych, zielonych i niebieskich występują także klucze złote, uniwersalne do każdego zamka. Aby więc otworzyć odpowiednie drzwi musimy posiadać klucz w pasującym do nich kolorze, a ich ilość jest ograniczona. Przez to musimy szybko podejąć decyzję o tym czy chcemy użyć klucza i jak najszybciej dotrzeć do klatki schodowej prowadzącej na następne piętro czy jednak zostaniemy na poziomie niżej.

Ciężkie walki z rywalami mogą nas osłabić, ale dzięki odpowiednim elementom w grze, jak kolby z miksturami, szybko wzmocnimy swoje siły witalne.

Każda z tych kolb wpływa na inne statystyki bohatera: punkty życia, poziom obrony oraz ataku – dzięki temu możemy zwiększać swoją moc i stawić czoła trudniejszym wrogom. Naszym głównym celem jest dotarcie na szczyt i pokonanie byłej królowej – wampirzycy.

Daj się ponieść grze z delikatną nutką tajemnicy oraz odrobiną zacięcia strategicznego przez nową, odświeżoną grafikę plansz i postaci!

Biegnij w Wege Maratonie! Przemierzaj plażę, park i inne niesamowite trasy pokonując swoje słabości i zdobywając coraz dalsze odległości.

Musisz koniecznie pamiętać o tym, aby w grze unikać słodyczy oraz fast foodów, które bardzo często będą się pojawiały na Twojej trasie, a przez to możesz opaść z sił. Musisz pozostać więc bardzo ostrożny, ponieważ trasa jest pełna przeszkód i pokus, których należy unikać.

Twoje siły wzmocnią owoce i warzywa dlatego musisz spróbować zebrać wszystkie.

One jednak lubią leżeć blisko słodyczy – czy uda Ci się zabrać jedno omijając drugie? Dodatkowo w grze możesz lokować produktyi uzupełnić grę o dodatkowe mikropłatności.

Jak wypełnić czas wolny kreatywną zabawą? Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji, która uczy i zapoznaje z najnowszymi technologiami. Tak nie wiele brakuje do tego, abyś mógł zobaczyć jak Twój ulubiony bohater ożywa. I to właśnie dzięki Tobie!

Wybierz swojego bohatera, pokolo-ruj i zobacz co się może wydarzyć. Do wyboru będziesz miał kilka szablonów z postaciami. Po dokonaniu wyboru możesz zacząć kolorować, a gotowy rysunek zeskanować.

Jak to działa? Niesamowicie prosto i efektownie! Po zeskanowaniu postać ożywa na ekranie w wybranym przez nas środowisku (np. w akwarium). Własnoręcznie stworzony przez Ciebie bohater, nie tylko pojawi się na ekranie, ale będzie się poruszać i nabierać odpowiednich cech.

Twoja postać chętnie wcho-dzi w interakcje z innymi bohaterami czy środowiskiem! Ty zaś możesz taką stworzoną przez siebie kolorowankę wydrukować.

Dodatkowo w przypadku organizacji imprez przez firmy - moż-liwość pojawiania się, wplatania w animacje multimedialną logo organizatora imprezy.

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, oryginalne pomysły i kreatywność projektów - w odniesieniu do naszej agencji, nie są to puste słowa ani zwykłe reklamowe slogany, są to najbardziej trafne zwroty opisujące nas samych, naszą pracę i nasze osiągnięcia.

Nasza Agencja działa od 2010 roku, zachwycając swoich Klientów niecodziennym podejściem do projektów i nietuzinkową ich realizacją.

Teraz możemy być do Twojej dyspozycji.

Wszyscy niezwykle pozytywnie zakręceni, z milionem pomysłów na minutę i niezłym procesorem dla ich ogarnięcia.

Jeśli uważasz że marketing to oryginalne pomysły wdrażane wedle ściśle przygotowanej strategii przynoszącej konkretne efekty, to nasza oferta jest przygotowana właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu i Witaj wśród naszych Klientów.

Projekty i realizacje.

Kampanie wizerunkowe i społeczne jeszcze nigdy nie były tak skuteczne.

Powierzając nam działania kampanijne, zdefiniujemy właściwy target, dotrzemy do szerokiej grupy odbiorców, zmaksymalizujemy efekt marketingowy i otworzymy przez Tobą możliwości jakich nigdy nie miałeś.

Dzięki naszym specjalistom wkroczysz na nowy - wyższy poziom kampanii wizerunkowych. To co jeszcze wczoraj było dla Ciebie nieosiągalne, już jutro stanie się standardem. Do rozpoczęcia współpracy wystarczy kontakt z naszą Agencją.

Wspólnie ustalimy cel i oczekiwania względem kampanii. Następnie zaproponujemy konkretne rozwiązania dla realizacji owych celów, a po ich akceptacji zaczniemy działać, wszystko to w ramach ustalonej wcześniej strategii.

Otrzymasz od nas szczegółowe raporty z naszej pracy jak i mierzalnych efektów kampanii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze profesjonalistów, możesz mieć pewność, iż Twoja kampania CSR zostanie przeprowadzona wedle najwyższych standardów i najnowszych trendów - a wszystko to z gwarancją skuteczności.

Współcześnie, w dobie reklam audiowizualnych atakujących nas z każdej strony, aby dotrzeć do Klienta nie wystarczy przygotować zwykłą reklamę, bądź film wizerunkowy. Produkcja filmowa musi mieć w sobie "to coś", co sprawi, że jak wirus będzie przekazywana od osoby do osoby, dopełniana pozytywnym wrażeniem, emocjami i przekazem werbalnym.

Nasz zespół doskonale wie, w jaki sposób ma powstać oryginalna produkcja video, z nietuzinkową kreacją, zabawą słowem, kreatywnym doborem podmiotów odtwórczych oraz pozytywnym odbiorem przekazu.

Powierz produkcję filmową profesjonalistom. W ramach elastycznej współpracy, przygotujemy scenariusz uszyty specjalnie dla Ciebie.

Zaproponujemy ciekawe rozwiązania, zgodnie z najnowszymi trendami a także wyjdziemy poza schemat standaryzacji wizualnej.

Z nami będziesz wstanie osiągnąć efekt, którego nie zaoferuje Tobie żadna inna Agencja. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowując event firmowy/reklamowy istotne jest by przede wszystkim przyniósł on zamierzony efekt.

Warto organizację eventu powierzyć profesjonalistom, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie i profesjonalną kadrę specjalistów są w stanie zaoferować Ci usługę na najwyższym poziomie. Międzynarodowe standardy, najnowsze rozwiązania eventowe jak i zespół animatorów - wszystko to w efekcie przełoży się na Twój sukces.

Pozwól nam zaskoczyć Cię naszymi oryginalnymi i niecodziennymi pomysłami.

Powierzając nam organizację Twojego eventu, masz gwarancję usługi najwyższej jakości.

Spraw, by uczestnicy eventu, długo nie mogli przestać o nim mówić, a nigdy nie zapomnieli. Dzięki naszej wspólnej pracy, wszelkie pozytywne emocje i wrażenia, na długo zapadną w pamięci wszystkim uczestnikom, a Twoja marka zyska na wizerunku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Właściwe przeprowadzenie konkursu bądź loterii, to nie tylko organizacja samego wydarzenia, ale przede wszystkim rozplanowanie wszelkich działań, celów, jak i opracowanie narzędzi i rozwiązań do ich realizacji.

Na początek zaczynamy od pomysłu i określenia naszego celu. Następnie przygotowujemy niezbędne narzędzia, a zespół prawników opracowuje regulamin uwzględniając wszelkie aspekty prawne. Dalej możemy przejść do wdrożenia działań i organizacji wydarzenia.

Z doświadczenia wiemy, że samo przygotowanie konkursu bądź loterii, jest równie ważne jak samo jej przeprowadzenie.

Dzięki nam, całość przebiegnie bez żadnego problemu. Mamy przygotowane rozwiązania na różnorodne scenariusze. Wieloletnie doświadczenie przekłada się bezpośrednio na jakość realizowanej przez nas usługi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie proponując elastyczne warunki współpracy - ściśle dostosowane do konkretnej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu.

Tworzymy oryginalne gry i aplikacje - mamy cały zespół niesamowitych ludzi, utalentowanych grafików i programistów do kreacji świata wirtualnego. Jesteśmy w pełni niezależni i specjalizujemy się w wysokiej jakości prac informatycznych.

Naszą pasją jest również marketing gier i aplikacji mobilnych. Dlatego skutecznie sprzedajemy te produkty na całym świecie.